KREATÍVNE PERO

PARTIČKA TVORIVÝCH ĽUDÍ

Kreatívne pero sa zameriava hlavne na malé a stredné podniky. Aj tie potrebujú účinnú reklamu pre svoj biznis, ale nemajú šancu zveriť sa do rúk veľkých reklamných agentúr a platiť si predraženú reklamu. Píšeme hlavne texty na web, ale stabilným klientom pomáhame so všetkými oblasťami online marketingu.

Kto sme?

Kreatívne pero je partia šikovných ľudí, ktorí sa venujú copywritingu – hre so slovami vo všetkých možných podobách. Pôvodne one women show, ktorá sa rozrastá do stále väčších rozmerov. Dnes sme tímom nezávislých podnikateľov, ktorí dali dohromady svoje schopnosti a prepájajú ich medzi sebou už od roku 2011.

Spôsob, ktorým pristupujeme k svojim projektom, je úplne originálny. Z mnohých našich klientov sa postupne stávajú spokojní zákazníci, ktorí nám radi ponúkajú prácu na ďalších svojich projektoch a odporúčajú nás ďalej.

Svoju vášeň pre písané slovo si ako správni copywriteri neradi nechávame len pre seba. Radi spolupracujeme so zaujímavými ľuďmi a najlepší pocit máme, ak môžem niekomu konkrétne pomôcť, a to nielen v oblasti biznisu. Ak vás zaujmú aj články na našom blogu, môžete sa vďaka nim zdokonaliť v písaní i vy.

COPYWRITING 0%
SOCIÁLNE MÉDIÁ 0%
PREKLADY 0%
E-MAIL MARKETING 0%

Zoznámte sa s naším tímom

Milujeme svoju prácu, a to sa odzrkadľuje aj na našich výsledkoch

Nemusíte sa báť – hovoríme ľudskou rečou

Komunikujeme rovnako úprimne ako píšeme.

Nezahltíme vás marketingovými poučkami a nebudeme od vás chcieť, aby ste sa vyznali v tom, čo je naša práca. Vysvetlíme vám copywriting a našu spoluprácu krok po kroku. Je len na vás, či budete mať kontrolu nad celým tvorivým procesom, alebo nám dáte voľnú ruku.

Čo o nás povedali klienti?

Pridaj sa k nám aj ty!

Neustále hľadáme spôsoby, ako vylepšiť náš tím, získať nové posily a byť tak klientom ešte viac k dispozícii. Ak si myslíš, že flexibilná práca v Kreatívnom pere by bola pre teba to pravé orechové, ozvi sa nám a niečo vymyslíme. Prezri si zoznam našich voľných pracovných miest.