KREATÍVNE PERO

PARTIČKA TVORIVÝCH ĽUDÍ

Kreatívne pero sa zameriava hlavne na malé a stredné podniky. Aj tie potrebujú účinnú reklamu pre svoj biznis, ale nemajú šancu zveriť sa do rúk veľkých reklamných agentúr a platiť si predraženú reklamu. Píšeme hlavne texty na web, ale stabilným klientom pomáhame so všetkými oblasťami online marketingu.

Kto sme?

Kreatívne pero je partia šikovných ľudí, ktorí sa venujú hre so slovami vo všetkých možných podobách. Pôvodne one women show, ktorá sa rozrastá do stále väčších rozmerov. Dnes sme tímom nezávislých podnikateľov, ktorí dali dohromady svoje schopnosti a prepájajú ich medzi sebou už od roku 2011.

Spôsob, ktorým pristupujeme k svojim projektom, je úplne originálny. Z mnohých našich klientov sa postupne stávajú spokojní zákazníci, ktorí nám radi ponúkajú prácu na ďalších svojich projektoch a odporúčajú nás ďalej.

Svoju vášeň pre písané slovo si neradi nechávame len pre seba. Radi spolupracujeme so zaujímavými ľuďmi a najlepší pocit máme, ak môžem niekomu konkrétne pomôcť, a to nielen v oblasti biznisu. Ak vás zaujmú aj články na našom blogu, môžete sa vďaka nim zdokonaliť v písaní i vy.

COPYWRITING 0%
SOCIÁLNE MÉDIÁ 0%
PREKLADY 0%
E-MAIL MARKETING 0%

Zoznámte sa s naším tímom

Milujeme svoju prácu, a to sa odzrkadľuje aj na našich výsledkoch

Nemusíte sa báť – hovoríme ľudskou rečou

Komunikujeme rovnako úprimne, ako píšeme.

Nezahltíme vás marketingovými poučkami a nebudeme od vás chcieť, aby ste sa vyznali v tom, čo je naša robota. Vysvetlíme vám našu spoluprácu krok po kroku. Je len na vás, či budete mať kontrolu nad celým tvorivým procesom alebo nám dáte voľnú ruku.

Čo o nás povedali klienti?

Pridaj sa k nám aj ty!

Neustále hľadáme spôsoby, ako vylepšiť náš tím, získať nové posily a byť tak klientom ešte viac k dispozícii. Ak si myslíš, že flexibilná práca v Kreatívnom pere by bola pre teba to pravé orechové, ozvi sa nám a niečo vymyslíme. Prezri si zoznam našich voľných pracovných miest.