Ako vám môžeme pomôcť?

Tu je niekoľko oblastí, ktorým sa venujeme:

Copywriting


Kreatívne písanie, ktorého výsledkom je pútavý, obsahovo zaujímavý a gramaticko-štylisticky správny text. Pohľad a pozornosť návštevníkov webu priťahuje pestrá grafika, no skutočný záujem vyvoláva práve kvalitný text.

E-mail marketing


Posielanie e-mailov je najefektívnejším prostriedkom priameho marketingu. Dobre napísaný e-mail udržiava kontakt, buduje vzťah a pozýva zákazníka k nákupu. Email používa každý, preto by ste mali využiť jeho potenciál aj vy.

Sociálne médiá


Dnes je odborníkom na sociálne siete každý, kto si založí profil na Facebooku. Vy však viete, že marketing cez sociálne médiá vyžadujú nielen človeka, ktorý je hravý a kreatívny, ale zároveň vie prinášať konkrétne výsledky svojej práce.

Návštevnosť


Vytvorením webstránky vaša prezentácia na internete nekončí. Viete odkiaľ prichádzajú návštevníci na vašu stránku? Čo tam hľadajú a či sa vedia zorientovať? My vám to povieme! Využite potenciál vášho webu na maximum!

Preklady


Potrebujete nielen napísať texty pre svoju webstránku, ale ich aj preložiť do najpoužívanejších jazykov? Namiesto zháňania ďalšej firmy to u nás vybavíte jedným vrzom. Naši prekladatelia majú v oblasti prekladateľstva dlhodobé skúsenosti.

Školenia

Spisovateľom sa človek nerodí, a predsa musia všetci povinne „tvoriť“. Možno si to neuvedomujete, ale každý text, ktorý vo firme vyprodukujete, o vás veľa vypovedá. Zorganizujte vo svojej firme školenie copywritingu a naučte sa písať kreatívne.