PREKLADY

Potrebujete nielen napísať texty pre svoju firemnú webstránku, ale ich aj pohotovo preložiť do najpoužívanejších cudzích jazykov? Naši copywriteri a prekladatelia úzko spolupracujú a tým dokážu skrátiť čas, potrebný dohromady na tvorbu i prekladanie textov.

Prečo sú preklady dôležité pre vaše podnikanie?

Ak sú vaše produkty a služby určené aj pre zahraničný trh, nevyhnutnosťou je mať webovú stránku aj v cudzom jazyku. Pri medzinárodných obchodoch je to minimálne angličtina.

Našou hlavnou činnosťou je síce tvorba reklamných textov – copywriting. Ak však potrebujete texty (napríklad na web) nielen vytvoriť, ale aj preložiť, využiť naše služby vám ušetrí veľa času so zháňaním ďalšej firmy.

Pozrite sa, komu sme už s prekladmi pomohli

Službu prekladu textov u nás už využili viacerí klienti

Ako to prebieha?

Ak nám zveríte tvorbu textov a využijete službu copywritingu, môžeme po vytvorení texty ihneď preložiť do požadovaných jazykov. Chcete preložiť už existujúce texty? Bez problémov – stačí nám ich poslať a uviesť, do akého jazyka si ich želáte preložiť.

Koľko to stojí?

Cena prekladu závisí len od cieľového jazyka.

8 /normostrana

  • český jazyk

15 /normostrana

  • anglický jazyk
  • nemecký jazyk

18 /normostrana

  • francúzsky jazyk

Máte otázky?

Všetky informácie, ktoré ste sa na našom webe dočítali, sú len základné a orientačné - spolupráca aj cenník. Budeme radi, ak sa nám ozvete, a ponúkneme vám spoluprácu aj ceny ušité pre vás na mieru.