NÁVŠTEVNOSŤ

Viete odkiaľ prichádzajú návštevníci na vašu stránku? Čo tam hľadajú a či sa vedia zorientovať? My vám to povieme! Ponúkame vám kompletnú webovú analýzu pomocou nástroja Google Analytics. Poradíme, ako pracovať s údajmi a ako ich správne interpretovať a uplatniť pre ďalší vývoj vašej stránky. Využite potenciál vášho webu na maximum!

Prečo je návštevnosť webu dôležitá pre vaše podnikanie?

Samotným sprístupnením webu vaša prezentácia na internete nekončí. Stránku je potrebné ďalej dolaďovať a rovnako jej zabezpečiť relevantných návštevníkov, ktorých vám pomôže premeniť na zákazníkov. Základným predpokladom toho, aby ste to docielili, je analyzovanie údajov o návštevnosti a jej zdrojoch.

Pomocou analytických nástrojov viete presne zistiť, odkiaľ na vašu stránku prichádzajú návštevníci, čo na stránke hľadajú a či sa vedia dobre zorientovať. Webová analytika je kľúčom k maximalizácii ziskovosti vášho webu a využitiu jeho potenciálu!

Pozrite si, komu sme už s webom pomohli!

Služby webovej analýzy u nás využili už viacerí klienti

Ako to prebieha?

Naša spolupráca začína vyplnením krátkeho dotazníka, ktorý potrebujeme na to, aby sme vám služby prispôsobili presne na mieru. Iba tak vám totiž vieme dať maximum z toho, čo dokážeme. Po zistení potrieb vášho webu vypracujeme plán práce a budeme vás pravidelne v reportoch informovať o vykonaných zásahoch a pokroku.

Prvý kontakt

Po analýze návštevnosti stránky vašej firmy navrhneme potrebnú stratégiu. Čím viac sa o vašej firme dozvieme, tým lepšie sa nám bude pracovať.

Hra na otázky a odpovede

Aby sme zistili, čo je pre vás najvhodnejšie a dosiahli želaný výsledok, smelo nám napíšte, čo od nás očakávate a aké sú vaše predstavy.

Makáme, kým nie ste spokojní

Zaujíma nás, ako sa naša práca odzrkadlila vo vašich výsledkoch. Ak treba, návrhy upravíme a prispôsobíme možným zmenám.

Koľko to stojí?

Pri práci na zvyšovaní návštevnosti vášho webu účtujeme hodinovú sadzbu 20 €. Presnejšiu cenovú kalkuáciu vám radi pošleme po zaslaní vašich očakávaní.

Máte otázky?

Všetky informácie, ktoré ste sa na našom webe dočítali, sú len základné a orientačné - spolupráca aj cenník. Budeme radi, ak sa nám ozvete, a ponúkneme vám spoluprácu aj ceny ušité pre vás na mieru.