E-MAIL MARKETING

Priame oslovenie existujúceho či potenciálneho zákazníka prostredníctvom e-mailu. Využíva sa najmä vo forme newslettru, kedy poskytuje ľahký a rýchly spôsob prezentácie aktuálnej ponuky vašej firmy.  So zákazníkom si pravidelnou komunikáciou navyše budujete osobný vzťah, ktorý je pre dlhodobú spoluprácu potrebný.

Prečo je e-mail marketing dôležitý pre vaše podnikanie?

Aby si mohol klient váš tovar či službu zakúpiť, musí o nich vedieť, nie vždy má však čas sledovať váš web. Po vyjadrení súhlasu so zasielaním noviniek e-mailom získa pravidelný a jednoduchý prístup k informáciám o vašich produktoch a nič mu tak neujde.

Zaujímavo pripravený a kvalitne napísaný newsletter je jedným z pilierov vytvárania perspektívneho vzťahu so zákazníkom. Ušijeme vám e-mailovú kampaň s obsahom na mieru, skúsení copywriteri vytvoria jej text a v prípade potreby kampaň technicky zabezpečíme.

Pozrite sa, komu sme už s e-mail marketingom pomohli

Služby e-mail marketingu u nás využili už viacerí klienti

Ako to prebieha?

Forma spolupráce sa odvíja od vašich požiadaviek. Môžeme vám v krátkej dobe pripraviť jeden aktuálny newsletter alebo sa zamerať na prípravu komplexnej dlhodobej kampane.

Prvý kontakt

Zistíme, čo potrebujete, naštudujeme si informácie o vašej firme a portfóliu. Na ich základe pre vás pripravíme vhodný newsletter či celú kampaň.

Hra na otázky a odpovede


V prípade potreby sa vás budeme pýtať . Na ktorý produkt či službu chcete zákazníka upozorniť, čo od kampane očakávate. Čím viac vieme, tým lepší výsledok spoločne dosiahneme.

Makáme, kým nie ste spokojní

Ak si budete želať návrh vylepšiť ešte viac, je v našom záujme vykonať úpravy a nájsť cestu k obojstrannej spokojnosti.

Koľko to stojí?

V prípade tvorby e-mailovej kampane účtujeme hodinovú sadzbu 20 €. Presnejšiu cenovú kalkuáciu vám radi pošleme po zaslaní vašich očakávaní.

Máte otázky?

Všetky informácie, ktoré ste sa na našom webe dočítali, sú len základné a orientačné - spolupráca aj cenník. Budeme radi, ak sa nám ozvete, a ponúkneme vám spoluprácu aj ceny ušité pre vás na mieru.