SOCIÁLNE MÉDIÁ

Stránky slúžiace na vytváranie a prehlbovanie vzťahov medzi firmou a verejnosťou. Sociálne médiá sa využívajú na prezentáciu firmy a jej ponuky, ako i na budovanie imidžu. Správny prístup a vhodne zvolený spôsob online komunikácie do vysokej miery ovplyvňujú vnímanie značky.

Prečo sú sociálne médiá dôležité pre vaše podnikanie?

Hovorí sa, že kto nie je online, ten akoby ani neexistoval. Prostredníctvom vystupovania v sociálnych médiách si budujete meno a dôveru voči vašej firme.

Aby bol však tento obraz o firme pozitívny, je potrebné narábať so sociálnymi médiami profesionálne. Nestačí byť na nich registrovaný, je dôležité sa o ne pravidelne starať a vedieť ich správne používať. Facebook, Twitter alebo Instagram? Vyberieme sociálne siete najvhodnejšie pre vás, navrhneme komunikačnú a obsahovú stratégiu a sieť vám môžeme i spravovať.

Pozrite sa, komu sme už so sociálnymi médiami pomohli

Spravovanie sociálnych médií u nás už využili viacerí klienti

Ako to prebieha?

Spolupráca sa líši podľa toho, čo od nás požadujete. Vytvorenie obsahu pre Facebook prípadne kompletná správa všetkých sociálnych sietí. Každý úkon má svoje špecifiká a práve o nich budeme s vami komunikovať.

Prvý kontakt

Po zistení aktuálneho stavu sociálnych médií vašej firmy navrhneme nové formy komunikácie alebo úpravu stávajúcich. Čím viac sa o vašej firme dozvieme, tým lepšie sa nám bude pracovať.

Hra na otázky a odpovede

Aby sme zistili, čo je pre vás najvhodnejšie a dosiahli želaný výsledok, smelo nám napíšte, čo od nás očakávate a aké sú vaše predstavy.

Makáme, kým nie ste spokojní

Zaujíma nás, ako sa naša práca odzrkadlila vo vašich výsledkoch. Ak treba, návrhy upravíme a prispôsobíme možným zmenám.

Koľko to stojí?

V prípade tvorby kampane pre sociálne médiá účtujeme hodinovú sadzbu 20 €. Presnejšiu cenovú kalkuáciu vám radi pošleme po zaslaní vašich očakávaní.

Máte otázky?

Všetky informácie, ktoré ste sa na našom webe dočítali, sú len základné a orientačné - spolupráca aj cenník. Budeme radi, ak sa nám ozvete, a ponúkneme vám spoluprácu aj ceny ušité pre vás na mieru.